Книжки про Володимира Івасюка та пісенники

Батько й син з-під сузір’я порядності

Обкладинка

Степан Пушик

2010 Газета «Галичина» (Івано-Франківськ)

Ця повість Степана Пушика ще не виходила окремим виданням, а була опублікована у газеті «Галичина» протягом червня–серпня 2010 року. Автор каже, що у газетному варіанті залишилися певні неточності, які були виправлені для книжкового видання.

* * *

Життя композитора Володимира Івасюка було тісно пов’язане з Івано-Франківщиною. Одним із тих, хто єднав його з нашим краєм, був поет Степан Пушик. Завдяки їхньому творчому тандему народилася не одна популярна пісня, яка витримала випробування часом. На жаль, співпрацю двох наших великих сучасників обірвала трагічна смерть Володимира Івасюка 1979 року. Тридцятиріччя після того лише підкреслило значущість композитора і його творчости для української культури.

Контакти з батьком композитора — письменником Михайлом Івасюком і самим Володимиром Івасюком стали основою нової повісті, працю над якою недавно завершив Степан Пушик. Як зізнався днями письменник, написав він її досить давно, але через завантаженість літературною й викладацькою роботою аж тепер поставив у ній останню крапку. Причому немалою мірою поштовх до цього дало поновлення торік слідства у справі загибелі Володимира Івасюка.

Сьогодні «Галичина» починає публікувати новий твір Степана Пушика під назвою «Батько й син з-під сузір’я порядності». Плануємо цю цікаву розповідь, в якій фігурує немала кількість відомих людей, дарувати читачам газети щономера, а вони з вирізок із «Галичини» зможуть скомпонувати собі книжечку.

Зміст