Фільми про Володимира Івасюка

Імена • Володимир Івасюк: «Я ще не все сказав…»

Один із випусків авторської телевізійної програми Оксани Марченко «Імена» був присвячений Володимиру Івасюку. Авторка розповідає про життя композитора — від самого народження і до трагічної смерті, про творчість, його найбільший успіх — пісні «Червона рута» і «Водограй» та інструментальну музику. Але не будує ніяких теорій про обставини загибелі Івасюка.

Про все це автор розповідає вустами сестер композитора — Галини та Оксани Івасюк. Але у фільмі також виступають і люди, що були в тісному контакті з композитором в житті та роботі: однокласники Володимира Івасюка Людмила Шкуркіна та Іван Костюк, Неоніла Братунь, Олена Кузнецова, колишні учасниці ансамблю «Смерічка» Дара Риптик та Марічка Наголюк, звукорежисер Василь Стріхович, композитор Едуард Ханок, доцент Львівської консерваторії Олександр Зелінський.

У фільмі показано багато фотографій, архівних відеокадрів з Володимиром Івасюком, фрагменти фільмів «Червона рута», «Пісня завжди з нами», «Виступає ансамбль “Смерічка”» та інших.

Виробник:
Студія «Омега-TV»
Рік:
2005
У фільмі знялися:
Галина та Оксана Івасюки, Людмила Шкуркіна, Іван Костюк, Неоніла Братунь, Василь Стріхович, Олена Кузнецова, Дара Риптик, Марічка Наголюк, Едуард Ханок, Олександр Зелінський
Авторка та ведуча:
О. Марченко

Кадр з відео Кадр з відео Кадр з відео Кадр з відео Кадр з відео Кадр з відео Кадр з відео Кадр з відео Кадр з відео Кадр з відео Кадр з відео Кадр з відео Кадр з відео