Музичні фільми та концерти

Тамара Гвердцителі, Дмитро Гордон • Скрипка грає

Народна артистка Грузії Тамара Гвердцителі та головний редактор щотижневика «Бульвар» Дмитро Гордон заспівали дуетом і записали кліп на знамениту пісню Ігоря Поклада і Юрія Рибчинського «Скрипка грає».

На початку жовтня, саме в день зйомок, температура повітря впала до нуля. А по сюжету кліпу герої спочатку попадають у вир лисття (їх було заготовлено 50 мішків), а потім під заливний дощ. Для цього в Ботанічний сад на Печерську доставили турбіну від літака і кілька пожежних машин. Насправді сюжет кліпу досить простий — якщо взагалі бувають прості людські почуття. Він і Вона тужать про втрачену любов, розуміючи, що, на жаль, вона не повернеться знову…

«Пісня «Скрипка грає» подобалася мені з дитинства, — розповів герой кліпу, головний редактор щотижневика «Бульвар» Дмитро Гордон. — Вона мене, що називається, «зачепила» своєю енергетикою. Приголомшлива музика і слова, у яких є глибокий зміст. Двоє людей йдуть назустріч один одному, розуміючи, що любов померла. Стан, який багато хто переживав… Думаю, те, що ми зробили, знайде відгук у серцях слухачів. Це не прохідна річ — це емоції, причому, досить сильні».

Тамара Гвердцителі, відома своїм трепетним відношенням до Києва і теплою дружбою з поетом Юрієм Рибчинським, виконати пісню разом із Дмитром Гордоном погодилася відразу. Співачці довелося двічі прилітати до Києва на зйомки. У перший день зйомок знімали на знаменитому містку закоханих, що в парку у центрі Києва. А Тамару заздалегідь не попередили, що треба буде по ньому пройти.

«Я страшна боягузка, — зізналася Тамара Гвердцители. — А отут треба було пройти по хиткому містку на височенних шпильках! Я дійшла до середини і зрозуміла — все, далі не ступлю ані кроку. Загалом, потрібні були терпіння режисера, турбота мого чоловіка і Дмитра Гордона, щоб я все-таки пройшла до кінця. По-моєму, у нас із Дмитриком вийшло чудове маленьке кіно про любов. Це приголомшлива пісня на найчарівнішій українській мові. Я отримала щире задоволення…»

Таїсія Бахарева
Газета «Факти»

Рік:
2002
Режисер:
Максим Паперник
Оператори:
Марат Адельшин, Олексій Степанов
Саунд-продюсер:
Володимир Бебешко

Кадр з відео Кадр з відео Кадр з відео Кадр з відео Кадр з відео Кадр з відео Кадр з відео Кадр з відео Кадр з відео Кадр з відео